The Polish Scouting and Guiding Association

The Polish Scouting and Guiding Association

Hufcowe Harcowanie (2016.09.16-18)

Zespół Programowy Hufca Chojnice oraz 40 Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego zapraszają wszystkich zuchów, harcerzy, harcerzy starszych oraz wędrowników na XIII Hufcowe Harcowanie – „Historia HOW w Funce” Na zgłoszenia czekamy do 9 września 2016 r. Patrole nie mają ograniczonej ilości uczestników, pamiętajcie tylko, aby na 15 uczestników przypadał jeden opiekun. Spotkajmy się w dniach 16 -18.09.2016 r. w Harcerskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce. Zakwaterowanie w godz. 16:00 – 17:30.
W ramach wpisowego zapewniamy:

 

  • materiały programowe
  • ubezpieczenie
  • nocleg w domkach typu „BRDA” (potrzebny tylko śpiwór)
  • plakietkę rajdową
  • obiad w sobotę
  • atrakcyjne nagrody dla patroli
  • niezapomniane wrażenia oraz dobrą zabawę

Zgłoszeń możecie dokonywać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Wpłaty wpisowego 35 złotych (w patrolach powyżej 10 osób opiekun nie płaci) można dokonywać na konto bankowe komendy Hufca Chojnice (w tytule przelewu należy wpisać drużynę oraz dopisek „Składka zadaniowa HH16”) lub w dniu przyjazdu na HH.
Wszelkie pytania prosimy kierować do komendanta Hufcowego Harcowania hm. Andrzeja Schulza, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 662 147 483.

Pliki do pobrania:

hm. Andrzej Schulz

 
Free Joomla Templates by JoomlaShack.com