The Polish Scouting and Guiding Association

The Polish Scouting and Guiding Association

IX Rajd Braterski (2017.02.24-26)

42 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Wicka Frelichowskiego z Chojnic zaprasza: zuchy, harcerzy, harcerzy starszych oraz wędrowników na IX Rajd Braterski poświecony w tym roku HARCERSTWU. Rajd będzie również formą obchodów 95-lecia Hufca Chojnice i 11-lecia naszej drużyny.

Termin: 24-26 lutego 2017 r.
Miejsce: Chojnice, województwo pomorskie
BAZA: Gimnazjum nr 1 ul. Młodzieżowa 44
Koszt: 35 zł / os (1 opiekun na 10 uczestników nie płaci)


ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia należy dokonać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
do dnia 5 lutego 2017r., w załączniku należy przesłać kartę.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub bezpośrednio do komendanta rajdu telefonicznie – 505 970 826

Do pobrania:

 

   
      phm. Przemysław Singer
 
Joomla Templates: by JoomlaShack