The Polish Scouting and Guiding Association

The Polish Scouting and Guiding Association

Programy [w harcerstwie] są różne i zmienne, ale istnieje to samo wspólne dla wszystkich źródło rzeczy: Prawo Harcerskie, metoda, system zastępowy.

Ewa Grodecka

Spotkanie HKSI (2017.02.13)

Dnia 13 lutego o godzinie 17.00 odbędzie się zbiórka KSI i KSW w harcówce Kręgu Instruktorskiego (Gimn nr 1).
Osoby chcące otworzyć stopnie prosimy o wcześniejsze zapowiedzenie się i przesłanie kart prób na adres mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..(do dnia 5 lutego). Harcerze, którzy chcą zamknąć swoje próby również proszeni są z tygodniowym wyprzedzeniem poinformować KSI o swoim przybyciu.
Czuwaj!

phm. Przemysław Singer
Przewodniczący Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich

 
Joomla Templates: by JoomlaShack