Nie można nazwać wychowanym nikogo, kto nie jest gotów i nie pragnie zrobić swej cząstki pracy dla świata i nie ma po temu wykształconej zdolności.

Robert Baden-Powell

Powyżej prezentujemy Wam w jednym wspólnym widoku 4 kalendarze:

• Kalendarz "Hufiec Chojnice" (zielony)
  • Kalendarz "Harcerski ogólny" (zielony trawiasty)
  • Kalendarz "Święta Polskie" (różowy)
  • Kalendarz "Imprezy ZHP" (błękitny)

W pierwszym prezentujemy wszytko to co dzieje się w hufcu, w drugim zaznaczamy wszystkie imprezy harcerskie w Polsce o których spływają do nas informacje, są tu również różne harcerskie święta, trzeci kalendarz "Święta Polskie" jest prowadzony przez Google i zaznaczone są w nim wszystkie państwowe ważne wydarzenia dla naszego kraju. Czwarty jest kalendarzem prowadzonym przez GK - my go tylko wyświetlamy (Niektóre wpisy mogą się zatem powielać :-)

Kliknij w powyższy przycisk "+ Google Kalendarz" i dodaj jeden lub wszystkie trzy kalendarze do swojego prywatnego kalendarza Google, przypisanego do konta G-MAIL.

Wszystkie trzy kalendarze są udostępnione w wersji "do odczytu" zatem możesz je przeglądać, ale nie możesz dodawać nowych ani edytować istniejących wydarzeń. Tym zajmują się już konkretne osoby w hufcu, zatem nie będziemy mieszać im w ich pracy :-)

Z tak dodanego kalendarza możesz korzystać m.in. na swoim koncie G-MAIL lub na swojej komórce dzięki Aplikacjom Google dla komórek - teraz nie przeoczysz żadnego wydarzenia w hufcu.

pozdrawiam
phm. Wojciech Zygmański (HR)

Joomla Templates from JoomlaShack